דף הבית » ייעוץ זוגי וטיפול רגשי

ייעוץ זוגי וטיפול רגשי

טיפול זוגי – הרבנית אסנת עזרן

כשקריירה, ילדים, שאיפות אישיות, פחדים וכעסים, נכנסים אל תוך חיי הזוגיות, אנחנו מוצאים את עצמנו לא אחת נלחמים עליהם בכל כוחנו. על פי נתוני הלמ"ס מתגרשים מדי שנה קרוב ל-10 אלף זוגות, מה הפלא שאנחנו חוששים שמא זה יקרה גם לנו?

י1

י2פנייה לטיפול, דורשת מאיתנו לא מעט, הן בטיפול אישי והן בטיפול זוגי. מדובר בתהליך שדורש השקעה של זמן וכסף. לעיתים בן הזוג אינו מוכן שיתערבו לו במערכת יחסים. אולם זה החלק הקל יחסית, החלק הקשה יותר הוא העניין הרגשי בו אנו נדרשים לחשוף את חולשותינו בפני גורם שלישי. בטיפול אנו מדברים, אך בעיקר מקשיבים, מפנימים, והכי חשוב, מיישמים. אם זה מצליח להוביל לזוגיות תקינה, בריאה, מכבדת ומכילה, הרי שקניתם את עולמכם.


במהלך הטיפול הזוגי אדע לאסוף את המידע, בין אם נאמר ובין אם לא, לאתר את נקודות החוזק והחולשה של מערכת היחסים במטרה לחזק את הקשר ולהבריא אותו. מגמתי לשמור על האינטרס שלכם – זה אשר מחבר ביניכם והוא סיום הסכסוך הזוגי וחיזוק הקשר. הטיפול זוגי ודיסקרטי, מקצועי וממוקד ויסייע לכם לשמור על הזוגיות שלכם איתנה ויציבה.

י7

"אני מאמין" שלי בנושא טיפול זוגי וזוגיות

י4

בני זוג המגיעים אליי לטיפול זוגי, הינם טעונים ומלאים עד כדי התפוצצות האחד כלפי השני. כל צד חושב, כמובן, שהוא המשתדל, הנותן, המעניק, המבין, המכיל, ולעומתו הצד השני הוא המתנשא, המתעלם והמקלקל.

כמטפלת זוגית לא אשנה אותך או בן זוגך, אלא אעניק לכם ארגז כלים לעתיד המבוסס על השקפה יהודית בריאה, שכבוד והערכה בזוגיות בה הוא ערך עליון, כדי שלא תישארו שוב בלי חמצן.

נישואין זו השקעה במנייה לטווח הרחוק שהתשואה עליה משתלמת בכל פרמטר.


י5


עם תחילת תהליך הטיפול, נחזיר שלווה ונועם לבית, נייצר אוירה נוחה, סביבה בטוחה ואמיתית ונחדש את האמון לקראת חיים משותפים וטובים. אולי עכשיו זה נראה לא מציאותי, אבל תוך מספר פגישות תיווכחו שזה פשוט קורה!

להילחם על הבית ולהרויח את עצמך

יש סיבה למה שאנו מרגישים, בעיות זוגיות גורמות לבעיות חרדה אצל מטופלים רבים, טיפול בחרדה הינו אחד השלבים לטיפול בזוגיות. תפקידי להחזיר לכם את הרצון והכח להאמין ולהילחם על הבית ולזכות בס"ד באושר המיוחל.
הטיפול מלמד איך לשמר, לקבל פרופורציות, להנות מרגעים של אחווה, ידידות, חברות נפש ונאמנות.
כן, לבנות שותפות עם אדם נוסף, עם חבר לחיים גם בשיגרה היומיומית וגם ברגעים האישיים - הרומנטיים.

בטחון זוגי ומשפחתי

המשפחה היא עוגן להיאחז בו ונמל לחזור אליו, על מנת להשיג בטחון כזה צריך רק לרצות.
משפחה זו המסגרת בה מרגישים שייכים ולא תלושים בל נשכח את המחוייבות כלפי הילדים. אני ממליצה להילחם על הבית, להגיע אליי יחד, לחדש את הרצון, האוניה עוד לא טבעה, היא עוד תגיע לנמל, ומנסיוני הרב – אני אעמיס אותה בתוצרת להמון שנים טובות ומשותפות יחד.

אסנת עזרן - אסנת עזרן

- בעלת תואר B.A בהצטיינות במסלול רב תחומי חברה וקרמינולוגיה - מאוניברסיטת בר אילן.

- מנחת נישואין ומשפחה, מטפלת זוגית, מומחית למערכות יחסים וזוגיות. - ארגון י.נ.ר.

- מטפלת רגשית מוסמכת בשיטות: דמיון מודרך, NLP. - ארגון י.נ.ר.

- מטפלת מוסמכת בבעיות התמכרות בשיטת 12 השלבים - מבית רטורנו.

- מוסמכת בעבודה עם נוער בסיכון - מכון תובנות.

- מעבירה סנדאות והרצאות בנושא זוגיות ושלום בית.

- בעלת קליניקה פרטית עצמאית בבית שמש.


התקשרו עכשיו 058-7166071 וצאו לדרך חדשה